درباره ما.

بسم الله الرحمن الرحیم


بيت الاحزان حضرت زهرا (س) مؤسسه‌اي مردم نهاد است با هويتي شکل يافته از فعاليت هاي روحانيون، طلاب حوزه و گروهي از جوانان علاقمند به قرآن کريم و اهل بيت (ع) که به گسترش فرهنگ قرآن کريم و اهل بيت (ع) و ترويج سبک زندگي ديني اهتمام دارند. عمده فعالیت های مؤسسه از بدو تأسیس بر آموزش قرآن کریم به عموم مردم و به خصوص مردم مناطق محروم تمرکز داشته است تا جایی که تاکنون در بیش از 160 نقطه از13 استان کشور موفق به تأسیس شعبه شده است. اما اصلی ترین زمینه فعالیت مؤسسه حفظ قرآن کریم می باشد و به حول و قوه الهی تاکنون موفق به تربیت بیش از 1400 حافظ کل قرآن کریم و ده ها هزار حافظ اجزاء قرآن شده است.
با توجه به گستردگی دامنه فعالیت مؤسسه در سنین مختلف نونهال تا کهنسال و همچنین فعالیت آموزشی در رشته های مختلف قرآن کریم، ضرورت ساماندهی و مدیریت منابع انسانی به یکی از دغدغه های اصلی مدیران مؤسسه تبدیل شد. همچنین ثبت نام بیش از 10000 نفر در سال در آزمون های مختلف مؤسسه و همچنین ثبت نام مدارس شبانه روزی و طرح ملی رحله و ضرورت نظم بخشی به این فعالیت ها، مدیران مؤسسه را بر آن داشت تا اقدام به راه اندازی سامانه یکپارچه مدیریت اطلاعات مؤسسه نمایند. با برنامه ریزی های صورت گرفته و هدف گذاری های انجام شده، این سامانه در آینده ای نزدیک مرجع تمامی امور مدیریت منابع انسانی، امور آموزشی، امور ثبت نام و آزمون ها خواهد بود.
امید است با مشارکت مثبت تمامی شعب مؤسسه در اجرای این سامانه شاهد نظم بخشی هر چه بیشتر در فعالیت‌ها و صرفه جویی قابل توجه در زمان و هزینه های جاری مؤسسه باشیم. ان شاء الله